Bardzo sympatyczna gra, która idealnie sprawdza się, gdy na kogoś czekamy lub musimy coś załatwić. Ja szczególnie ją sobie cenię, gdy stoję w kolejce, która przesuwa się w żółwim tempie. Zamiast tracić czas na marudzenie i denerwowanie się wolę spędzić czas w milszy sposób. Jest to dla mnie obowiązkowy tytuł na takie sytuacje. W tej grze możemy poczuć się trochę jak w wesołym miasteczku.


Coin Dozer

Jedni lubią jeździć kolejkami górskimi, drudzy wcinać watę cukrową, a inni grać na wszelkiego rodzaju maszynach. My zaliczamy się do 3 kategorii, więc stajemy przy naszej maszynie i rozpoczynamy grę. Naszym zadaniem jest zdobycie jak największej liczby żetonów - wydaje się z pozoru łatwe. Niestety tylko żetony zrzucone do przedniej kieszeni się liczą. Gra nie wymaga codziennego logowania, a monety uzupełniają się same. Można trochę zmanipulować w ich ilośćci, ale o tym później.W grze pojawiają się także dodatkowe nagrody jak misie, kości, parasolki czy okulary. Z łatwością wymienimy je na dodatkowe żetony, których nigdy zbyt wiele. Co jakiś czas będziemy musieli wykazać się szczególną zręcznością, aby zdobyć jedną z głównych nagród, która przybliży nas do ukończenia etapu. Gra ma wiele sezonowych odmian - ja w nie jeszcze nie grałam, ale wszystko przede mną ;)

Skończyły się żetony?

Jest na to sposób dosyć niekonwencjonalny. Wystarczy przestawić systemowy czas telefonu i już po kłopocie. Znalazłam tę poradę zupełnie przypadkowo, może komuś się przyda ;)


Kategoria: Karty i kasyno Szybka instalacja: 

~~ Estetka ~~

4 komentarzy:

 1. Bardzo fajna gierka, chociaż to symulator jakich wielu. A zaś sam blog fajny i ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa :) To bardzo motywujące :)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Pierwszy raz o tej grze słyszę ,ale nie powiem - ciekawa xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie warto ją mieć na komórce - umila oczekiwanie :)
   Pozdrawiam.

   Usuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.