Po powrocie z wakacji w górach i rozpakowaniu walizek zabrałam się do przekopywania internetu. Ze sterty różnych zespołów wybrałam właśnie ten, szczególny. Spodobały mi się ich niezwykle męskie i przyjemne głosy - te dwie cechy nie zawsze idą w parze ;) Członkowie afrykańskiego zespołu spokrewnieni z  Charlie Chaplinem? 

Locnville to zespół, w skład którego wchodzą bracia bliźniacy Andrew i Brian Chaplin, którzy na co dzień mieszkają w Cape Town w RPA. Jako ciekawostkę mogę podać, że są spokrewnieni z Charlie Chaplinem - dziadek bliźniaków był bratem ojca Charliego. Andrew i Brian zaczęli pasjonować się muzyką kiedy mieli 6 lat i dostali wówczas pierwszą gitarę. Bardzo inspirowała ich muzyka takich zespołów jak m.in Pink Floyd, czy Oasis. Już na samym początku ich kariery wiele osób twierdziło, że mają talent. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać.
Andrew ma znamię na prawym nadgarstku od strony zewnętrznej, co pozwala go odróżnić od Brian'a. Z pewnością  odróżnienie bliźniaków w młodości nie było takie proste.
Source: last.fm

6 Second Poison: Moja ulubiona piosenka. Bardzo energetyczna i niezwykle męska - uzależnia ;) Dziewczyny wyglądają jak usmarowane czekoladą.
Sun In My Pocket: Uwielbiam wibrato jakie można usłyszeć w piosence (szczególnie słowo "there"). Co tu dużo mówić ich głosy są bardzo seksowne :)
Love Rush: Męskie podejście do kobiet i flirtu, ale jednocześnie ma w sobie coś sympatycznego.
Get to you: Bije z tej piosenki, nie dająca się zdefiniować, szczerość. Dokładnie taka sama, jak mój 7-letni kuzyn, który po powrocie ze spaceru oświadczył babci: "Wiesz nie powiem ci, że Magda jadła frytki" - co oczywiście miał zachować w tajemnicy :P
Locnville - 6 Second Poison


Locnville - Sun In My Pocket


Locnville - Love Rush
Locnville - Get to you

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.