Jej matka chciała, żeby została lekarzem - jednak wyszło inaczej ;)
Najpopularniejsze video: "Lady Gaga 'Poker Face' Tutorial" z  30 milionami odtworzeń. Pojawiła się w wielu różnych gazetach, jednak najbardziej zaskakująca to "Forbes". W 2010, Phan została zatrudniona przez Lancôme, a jej filmiki zawierają także ich produkty. Pracowała na pokazie mody Chris'a Benz'a podczas "New York Fashion Week 2008" i na wiosennym pokazie mody Michael'a Kors'a w 2010.
2) Elle and Blair Fowler
W 2011 roku Disney zaproponował Blair dalszoplanową rolę Leah w filmie "Prom". Blair i Elle pojawiały się m.in. w "Marie Claire", "Glamour", "Seventeen", a także w "Good Morning America", "ABC News with Diane Sawyer", "the New York Times Style Section" i "the Wall Street Journal".
Były pierwszymi Beauty Guru, na jakie trafiłam dzięki Youtube. Od tej pory z wielką chęcią oglądałam każdy ich film. Mają w sobie jakiś, nie dający się do opisania, magnetyzm, który z nich emanuje...oglądanie ich jest tak samo uzależniające jak zakupy.
Linda Tsang jest Irladnko-Chinką tzw. "makeup guru", komikiem i gwiazdą internetu. W sierpniu 2011  w Wielkiej Brytanii była 3cią najczęściej subskrybowaną i 1szą w kategorii "Guru". Ma własną linię ubrań i pędzli do makijażu, które można kupić na jej stronie internetowej. Bardzo miła, sympatyczna, co da się wyczuć od pierwszej chwili. Jej azjatyckie pochodzenie jest dla mnie dodatkowym plusem.   Dodatkowo: Vlog Channel, Commedian Channel

Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Jest zawodową instruktorką makijażu i z angielska ;P tzw. "Beauty Consultant". Bardzo profesjonalna i rzeczowa. Jej rady są niezwykle cenne. Znacznie wzbogaciły moją wiedzę w temacie makijażu i nie tylko... przekonała mnie do "kolorowego french'u" ;)
W każdy wtorek publikuje tzw. "Porady" o 9PM czasu PST. Od dotyczących makijażu, paznokci, pielęgnacji, przetwarzania kosmetyków, skończywszy na organizowaniu kolekcji makijażu. Jej filmy są niezwykle zróżnicowane...wreszcie mam porządek w szafce z kosmetykami... thx :)
22-letnia Studentka, dla której makijaż jest jednym z hobby. xKarenina: "Uważam, że dzięki niemu mogę eksperymentować i wyrażać swoja osobowość. To sprawia mi dużo radości" Yotubowiczka zza niemieckiej granicy...w czasach liceum pisałam co tydzień wypracowania w tym języku, więc coś mi jeszcze w pamięci zostało...dawny wygląd - the best (połączenie rudych włosów i piegów ;)...kiedyś farbując włosy na brąz śmiałam się, żeby nie wyszedł rudy...hehe...wykrakałam...
~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.