Do tej pory pamiętam, że niscy mężczyźni powinni wystrzegać się poziomych pasków. Chociaż jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie". Swego czasu oglądałam wszystkie ich odcinki po kilka razy.
Trinny z Susannah są autorkami licznych programów telewizyjnych o modzie. Pojawiły się także w "The Oprah Winfrey Show" jako ekspertki w dziedzinie zmiany wizerunku. Gdyby to kogoś ciekawiło razem są warte około 10 millionów £. W czasie swojej kariery "ubrały" około 5,000 kobiet. 
Source: mirror.co.uk
Trinny Woodall, właśc. Sarah-Jane Woodall – brytyjska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, autorka. Początkowo pracowała jako finansistka i specjalista marketingu, potem zaangażowała się w przemysł mody.
Susannah Caroline Constantine – brytyjska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, autorka. Przez lata współpracowała ze słynnym projektantem mody Johnem Galliano. Moja mama go uwielbia :)

Jeden całej serii odcinków:


~~ Estetka ~~

1 komentarzy:

  1. Ciekawy POST :D
    Świetny BLOG :D:D
    Zapraszamy do nas: www.patkaklatka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.