Source: Filmweb – Greek
Greek lub GRΣΣK − amerykański serial młodzieżowy. Opowiada o losach studentów Cyprus-Rhodes University zrzeszonych w bractwach studenckich. Główny bohater Rusty chce zmienić swoje życie i nie chce już być kojarzony jako kujon; postanawia więc zasilić szeregi jednego z uniwersyteckich bractw. Co z tego wyniknie? Cała masa dziwnych, śmiesznych sytuacji z intrygami w tle.

MTV czasami się do czegoś przydaje - jako jedyna polska stacja puściła ten serial. Z zapałem śledziłam ich losy w pierwszym sezonie później przerzuciłam się na YouTube. Zawsze zastawiało mnie czy Amerykańskie stowarzyszenia tak wyglądają. Taka Sodoma i Gomora (chociaż w tym filmie w niezwykle łagodnym wydaniu). Czy jest to tylko "filmowa" fikcja? Balangi, pozyskiwanie osób do bractw, tajne zgromadzenia, podstępy - a nauka jakby w tle. Jednak, rzecz, która najbardziej mi się podoba - to możliwość wyboru przedmiotu. Zawsze chciałam wymienić fizykę i chemię na lepszy model ^^ ~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.