Wszystkie piosenki są w takim samym stylu, mimo tego bardzo je lubię. W młodości dużo koleżanek się w nim kochało. Też uważałam, że jest przystojny, jednak to jego głos robił na mnie największe wrażenie. Wyjątkowy, niezwykle przyjemny (gdyby słabo śpiewał nawet ładna buźka nie skłoniłaby mnie do słuchania).

The Calling

Kalifornijski zespół rockowy, powstał w roku 1999. 
W rok po wydaniu drugiego albumu zespół został rozwiązany. Wielka szkoda.


Alex Band (wokalista) - ciekawostki

 • Ma tatuaż na lewym nadgarstku (indiański bóg muzyki Kokopelli, symbol zespołu); Alex zrobił go sobie nielegalnie w małym zakładzie na Hollywood Boulevard, gdy miał 15 lat; jak mówi, Kokopelli reprezentuje trzy najważniejsze rzeczy w jego życiu – muzykę, psotę i oczywiście seks (bez komentarza xD)
 • Ma bliznę pod lewym okiem; gdy Alex miał 8 lat, podczas Świąt Bożego Narodzenia pies go zaatakował i podrapał po twarzy. Miał założonych 30 szwów
 • Mówi, że w czasie trasy tęskni za czyszczeniem kociej kuwety i pichceniem w kuchni (choć ogranicza się głównie do tostów i naleśników xD)
 • Ma dwa koty: Six i Parige. Parige ma tylko trzy nogi, a Six trochę za dużo palców u jednej nogi... xD
 • Twierdzi, że umówił się chyba z każdą dziewczyną w szkole, przez co koledzy nie bardzo go lubili xD
 • Kiedyś nauczyciel przechwycił karteczkę od Alexa do pewnej dziewczyny, na której Alex proponował, żeby później „zrobili jakąś niegrzeczną rzecz w tajemnym miejscu szkoły”, i przeczytał ją przy całej klasie. Alex musiał się po tym umawiać z kimś innym i czuł, jakby zawalił się cały jego świat
 • Kręci wszystko na video, bo mówi, że jak stuknie mu sześćdziesiątka to „fajnie będzie popatrzeć, jakie szalone i odjechane rzeczy robiło się w młodości”
 • Jego zdaniem w kobiecie najważniejsza jest osobowość oraz to, czy będziesz w stanie dalej z nią rozmawiać przez resztę swojego życia, mieszkać z nią i każdego ranka wąchać jej poranny śmierdzący oddech (miłe, nie? xD)
 • Na swoim ostatnim świadectwie miał dwóję z chóru, ponieważ nie cierpiał śpiewać tych nudnych piosenek
 • Jego rodzina ma zamek w Giove (północne Włochy), który pojawił się w filmie taty Alexa pt.”Castle Freak”. Alex i Aaron często spędzają tam wakacje 
 • Jest pół – Żydem i w 1/8 Indianinem (sam zastanawia się, jakim cudem, skoro jest taki blady)
Więcej ciekawostek na blogu: tcfanka.blog.onet.pl

The Calling - Anything

The Calling - Adrienne


~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.