Słyszeliście o niewielkim ;) wydarzeniu, które odbędzie się za tydzień czyli Igrzyskach Olimpijskich? Założę się, że wielokrotnie. W związku z tym chciałam przedstawić je w trochę innym świetle - znacznie bardziej rozrywkowym. Zobaczcie starania wybranych sportowców, którzy zmierzą się z bezkonkurencyjnymi zespołem "Perfect Dude". Wydaje się, że zespół rozszerza swoją pulę talentów o kilka znanych twarzy ;)"Dude Perfect" to grupka pięciu niezwykłych chłopaków, którzy nie bali się zaryzykować i wynieść swoja pasję na niezwykle wysoki poziom. Celem chłopaków jest wykonanie jak najbardziej zachwycających tricków z użyciem piłki do kosza i samego kosza ;) Ich kanał na Youtube zgromadził do tej pory wielomilionową ilość odsłon, a sami chłopcy zostali okrzyknięci jedną z 10 najgorętszych marek na Youtube."
Bardzo rozrywkowy i zabawny sposób na przygotowania do Igrzysk Olimpijskich. W filmie zobaczycie takich sportowców jak: Sean Melton, Dennis Bowsher i Giddeon Massie, Joshua Dixon, a także wielu innych - olimpijczyków i paraolimpijczyków. Próbujących pokazać swój geniusz ;) i wykonać niepowtarzalne i inspirujące Tricki w USOC Training Center.


Nie mam w zwyczaju oglądania filmików poświęconych sportowi. No może czasami wejdę na jakiś przez przypadek lub z ciekawości, ale raczej szybko wyłączam. Z tym sprawa wyglądała zupełnie inaczej. Bardzo mnie zainteresował i zachwycił, i z każdą sekundą byłam ciekawa, co jeszcze szalonego wymyślą. Polecam przeszperanie ich twórczości, na pewno nie będzie to strata czasu. Przyjemna muzyka lecąca w tle to "We Will Cary On" by City of Lions. Muszę przyznać, że muzyka jest niesamowicie inspirująca i jeszcze bardzie wzmacnia zachwyt nad oglądanymi trickami. "Idealni kolesie" dali czadu :D Chcesz zobaczyć więcej ich filmów lub chciałbyś śledzić ich działania możesz odwiedzić ich na YouTube

Jeśli spodobało Ci się coś szczególnie lub uważasz, że powinnam to czy tamto zmienić w blogu lub samych wpisach - daj znać. Z chęcią przeczytam sugestie i przyjmę krytykę, o ile będzie konstruktywna :)

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.