Czy naprawdę Królowa oddała London Bridge Amerykanom? 

Odpowiedź znajdziecie w filmie :)


*Film wprawdzie jest po angielsku, ale tak mi się spodobał, że postanowiłam go Wam pokazać. Dzięki temu kanałowi można zrozumieć różne ciekawe fakty z dziedziny fizyki. Przedstawione są w baaardzo prosty, zabawny  i "rysunkowy" sposób  - za to ma u mnie dodatkowe punkty ;)


USA


Do filmu: London Bridge - ten most jest dość nowy, bo z 1973 roku. Jego poprzednik został sprzedany w 1968 roku za kwotę 2,5 miliona dolarów i obecnie można go podziwiać w Lake Havasu City, Arizona, USA.


Playlista z reklamami znanych marek obejrzana ponad 15 mln razy

Igrzyska Olimpijskie zawsze są oglądane przez miliony widzów na całym świecie. W związku z tym wiele marek starało się zaistnieć także tym razem. Do tych bardziej zauważalnych możemy zaliczyć np. oficjalnego sponsora promującego swój najnowszy telefon, czyli Samsumg Galaxy S, a także neonowe buty Nike, noszone przez wielu zawodników - nie dało się ich przeoczyć. Swoją drogą  nieźle wymyślili z tym odblaskowym kolorem... Oczywiście Igrzyska Olimpijskie królowały nie tylko w telewizji, ale także w internecie. W ciągu ostatnich trzydziestu paru dni tag "Olympics 2012" był najczęściej wyszukiwany w Ameryce. Nie dziwi fakt, że wiele topowych marek stworzyło reklamy odnoszące się do popularnych dyscyplin. Co ciekawe playlistę pod filmem obejrzało ponad 15 mln osób - zawiera reklamy m.in: Nike, P&G, Adidas.


PS. Żałuję tylko, że do filmów nie można dodać polskich napisów. YouTube powinno wprowadzić możliwość tłumaczenia ich przez użytkowników.


~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.