The Oregon Trail: American Settler!

W tej grze będziemy musieli zbudować od podstaw wioskę dla naszych osadników. Nowa przygoda wprawdzie zawierająca elementy z oryginalnego "The Oregon Trail", ale poszerzona o zupełnie nowe możliwości!

W skrócie: przygoda na Dzikim Zachodzie :) 

Nasi osadnicy dojeżdżają do niezaludnionych trenów, a my musimy pomóc im w rozwoju wioski. Do naszych zadań będzie należeć zarządzanie zasobami, dodawanie nowych budynków, bydła, upraw i dbanie o zadowolenie mieszkańców...u mnie ostatnio trochę marudzą ;), bo skupiłam się na masowej wycince lasu na moim skrawku ziemi ;) - a przecież na drzewie im domów nie postawię ;) Ekran powitalny, mapa i wszystkie elementy są przyjemne dla oka - grafika gry mnie urzekła... wszystkie elementy są bardzo dopracowane  i mają niezwykły klimat. 

Muszę przyznać, że nigdy nie lubiłam Dzikiego Zachodu i  westernów...ot zwyczajnie mnie nudziły. Gdy tylko trafił się jakiś w telewizji, zaraz został przeze mnie natychmiast zlikwidowany ;) - przełączony. Mimo swojego "uprzedzenia" podeszłam do gry bardzo entuzjastycznie. Zachęciły mnie screeny, a także oceny wielu zadowolonych graczy.  W grze zawsze znajdzie się coś do roboty - no chyba, że nasze "punkty ruchu" ;) się wyczerpią. Ale spokojnie, odnawiają się same, jednak dosyć mozolnie. Zabawne jest to, że gra powiadamia nas, gdy marchewki ;) lub inne uprawy są gotowe do zbioru....super...jednak na noc wyłączam dźwięk w komórce, aby przypadkowo nie zostać obudzoną przez swoich upierdliwych ;) osadników - no w końcu jest noc ;). Dziki Zachód nie byłby Dzikim Zachodem, gdyby nie panowała na nim gorączka złota. Raz dziennie - bez używania wirtualnych pieniędzy - możemy sprawdzić się w roli poszukiwacza złota. Dzięki temu nawet osoby nie posiadające specjalnej waluty  - potrzebnej do zakupu unikatowych elementów - będą mogły je zebrać. To uczyni naszą wioskę jeszcze bardziej niepowtarzalną.


HISTORYCZNE SPOTKANIA
"W grze możesz spotkać ważne postaci historyczne" - jak twierdzi producent ... ja jeszcze nikogo takowego nie spotkałam, ale wszystko przede mną. Mam nadzieję, że jest to tylko kwestia, zwiększenia levelu w grze, a nie puste słowa  Cały czas mnie to nurtuje. Jeśli ktoś z Was spotkał taką personę :) niech da znać w komentarzach. Thx :)


MNÓSTWO NIESPODZIANEK
Życie na Dzikim Zachodzie nie jest sielanką. W każdej chwili wioskę może nawiedzić huragan lub atak szalonych bizonów! Nasze dobre decyzje mogą nas przed tym całkowicie uchronić lub chociaż ograniczyć straty. Bardzo rozbawiły mnie też mini gry. Baba ze strzelbą uganiająca się po wiosce za małym króliczkiem... co za masochizm.... no, ale w końcu jeść coś trzeba ...


DZIEL SIĘ PRZYGODĄ
Poznaj nowych znajomych lub spotkaj się ze starymi, odwiedzając sąsiednie wioski. Wymieniaj się prezentami, zacieśniaj więzy przyjaźni i pomagaj innym. Dzięki pomocy sąsiadów stworzysz naprawdę niepowtarzalną wioskę.


Dla fanów symulacji, gry w farmę i strategii ekonomicznych.

Szybka instalacja:

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.