Okazuje się, że tak! Chłopaki z "Perfect Dude" potrzebowali do tego zaledwie 2 lat i kilkuset tysięcy rzutów piłką. Jest to wielki fenomen, gdyż do tej pory żadna dziedzina sportu - przynajmniej na YouTube nie uzyskała tylu odsłon w jednym profilu. Mimo, iż publiczność na YouTube jest raczej wybredna to zespół "Perfect Dude" zyskał u nich wielką sympatię i podążył za ich filozofią zwaną "Go Big". Jak im się to udało?


"Dude Perfect" to grupka pięciu niezwykłych chłopaków, którzy nie bali się zaryzykować, dzięki czemu wynieśli swoją pasję na niewiarygodnie wysoki poziom. Gromadząc wielomilionową ilość odsłon swojej strony zostali wyróżnieni jako jedna z 10 najgorętszych marek na Youtube. Doświadczony pisarz i mówca, Cory - jeden z założycieli - miał zaszczyt przemawiać na żywo przed milionami ludzi w wielu programach telewizyjnych, w tym Studio Fox B i CBS Early Show. Wraz z bratem, Coby'm, występował na jednej z największych imprez przywódczych skupiających 13.000 uczestników - konferencji Catalyst. Cory jest zaangażowany w promowanie wielu akcji charytatywnych.

Co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim marzeniem?

Dude Perfect wykorzystali swoje szalone strzały koszykówki, aby osiągać liczne sukcesy i inspirować setki milionów zakaźną "Go Big" filozofią. Wykorzystując swoje pomysły, marzenie " Doskonałych kolesi ;)" stało się rzeczywistością, a teraz chcą zrobić to samo dla innych, przekazując w ich ręce najnowszą książkę ich autorstwa. Napisana jest przez Cory'ego z "Perfect Dude. Opowiada swoją historię i odkrywa ich sekret - pięć praktycznych zasad podnoszenia swoich pasji, umiejętności i marzeń do następnego poziomu. Ich książkę można znaleźć na Amazon.com

Gra na urządzenia przenośne

Chłopaki z "Dude Perfect" mogą pochwalić się także swoją własną grą na urządzenia przenośne. Jej wyjątkowość polega na tym, że skłania gracza do wykonania najbardziej zachwycającego tricku, a nie na zwykłym trafieniu do kosza, ale o tym jutro :)

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.