YouTube jest kopalnią ciekawych osób. Na każdym kroku można znaleźć kogoś zaskakującego i sympatycznego - wystarczy tylko trochę dłużej poszperać. Dzisiaj (jak co 2 tygodnie) przyszedł czas na przedstawienie kolejnego kanału, który zdecydowanie warto zobaczyć.

Dzisiaj będzie to Rockalone2k

Od pierwszej chwili rzuciło mi się w oczy, że Rock naprawdę lubi to, co robi. Jego filmy nigdy nie są robione na siłę - co widać. Oglądając różnych Youtuberów, w wielu przypadkach jestem w stanie określić ich charakter i to trafnie. Rockowi udało się połączyć pracę z przyjemnością, czyli spełnić marzenie większości z nas. Oczywiście, przyjemności serwowane w nadmiarze także mogą męczyć, ale koniec końców człowiek ma satysfakcję ze swojej pracy. Bardzo doceniam jego zaangażowanie w każdą serię i pojedynczy odcinek, prezentowany na YouTube. Naprawdę ogrom pracy daje rewelacyjne efekty w postaci świetnego klimatu i przeróżnych smaczków: od muzyki w tle, intra po interesujące recenzje, komentarze i przerywniki... Tak więc pod względem estetycznym nie mam żadnych zastrzeżeń ^^ Tym bardziej doceniam jego pracę, bo sama dbam o swój wirtualny kawałek przestrzeni.
Dlaczego warto oglądać?: Gameplaye, vlogi, książki, miła muzyka w tle. Czego chcieć więcej? :) Świetny poziom prezentowanych materiałów.
Przez ten cały czas, który śledzę jego kanał zaobserwowałam, że Rock nie jest typem, który uwielbia maxować wyniki i dopracowywać każdy aspekt danej strategii... thx God :)... Mnie wyciskanie ostatnich soków z gier nie interesuje. Ja chcę oglądać i poznawać ciekawe gry, które będą sprawiały przyjemność. Tylko tyle i aż tyle. That's all w temacie. Oczywiście jak to na YouTube, Rock na swoich filmikach zarabia. Jednak trzeba pamiętać, że poświęca dużo czasu na montowanie, nagrywanie - ktoś, kto chociażby raz w życiu synchronizował napisy mniej więcej wie z czym to się je. Tworzy serie, przechodzi gry, przygotowuje ich recenzje, rozwija kanał i spędza wieczory na Twitchu (robi livey). Czyż to nie praca jak każda inna? Za telewizję trzeba płacić abonament, a nierzadko prezentowane w niej programy są, co tu dużo mówić nudne i nieprawdziwe. Ja się tym bardziej cieszę, że Rock na YouTube zarabia. Po pierwsze dlatego, że filmiki będą coraz ciekawsze, a po drugie coraz lepsze i miejmy nadzieję, że jeszcze długo będę mogła je oglądać. Rock produkuje tyle filmów że nie nadążam z ich oglądaniem, mam wrażenie że na emeryturze nie będę się nudzić ;) 

Ulubione serie

Survival w post-apokaliptycznym świecie. Muszę przyznać, że seria jest niezła i ma niespotykany, acz nieco ciężki klimat. Możemy wczuć się w grę i przeżywać historię jakbyśmy sami byli na miejscu głównego bohatera. Jest bardzo emocjonalna i pełna dylematów. Rock często musi wybierać między pomocą innym, a własnym bezpieczeństwem i przeżyciem. Świetnie prowadzi tę serię i z pewnością przysłużył się do większej ich sprzedaży. Rzadko oglądam takie gry, ale w wydaniu Rocka jest przednia.

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam tę grę na na kanale Rocka bardzo mi się spodobała. Do tego stopnia, że do tej pory wpadam na live, aby ją pooglądać. Co tu dużo mówić, nie jestem dziewczyną, która lubi strzelanie, skradanie się i bezpośrednie starcia. Jednak oglądając livey mam momenty, w których myślę, że nawet ja poradziłabym sobie w grze.
 
Fani symulatorów z pewnością polubią tę serię. Rock ma w zanadrzu różne ciekawe historie ze swojego życia, które bardzo przyjemnie się komponują i dobrze się ich słucha. Ja nie wiem jakim cudem, ale nawet opowiadając o symulatorach "rolnika :)" potrafi tak zaciekawić, że sama mam ochote stworzyć swoja wioskę.

Mimo tematyki jaką jest zombi, gra mnie bardzo wciągnęła. Z niecierpliwością czekam na kolejne live'y Rocka na Twitchu. Z resztą nie tylko ja, w ostatnim czasie można dostrzec niezły boom na tę grę. Zwieńczeniem serii jest piosenka The Zombie Song - Stephanie Mabe, którą Rock puszcza przed live'ami. Trzeba tę serię zobaczyć na live, aby ją w pełni docenić.

Dla podglądaczy ;)

Twitch Rockalone
(dla niewtajemniczonych: to stream gier na żywo z czatem ;)


Komu polecam?

Osobom lubiącym
  • Książki
  • Fantastykę
  • Gamepleye
  • Regularną rozrywkę
  • miłych i sympatycznych ludzi
  • Ciekawe vlogi
  • Live'y - dla osób spędzających czas w pojedynkę taki wirtualny kompan.
  • Oglądać gry akcji - ale niekoniecznie samej/samemu w nich uczestniczyć
  • Ciekawą muzykę, niekoniecznie popularną - zwykle leci w tle


PS. Serie tę publikuję z własnej inicjatywy i sama wybieram kanały YouTube, które opisuję. Jeśli jakiś kanał mnie nie zauroczy, to o nim zwyczajnie nie napiszę - jakby ktoś miał wątpliwości, co do szczerości moich wypowiedzi. Zresztą dlaczego ludzi dziwi, gdy mówi się o kimś miło, bez ukrytych pobudek? 

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.