Czy te słowa kogoś Wam przypominają? YouTube jest kopalnią ciekawych osób. Na każdym kroku można znaleźć kogoś zaskakującego i sympatycznego - wystarczy tylko trochę dłużej poszperać. Dzisiaj (jak co 2 tygodnie) przyszedł czas na przedstawienie kolejnego kanału, który zdecydowanie warto zobaczyć.

Dzisiaj będzie to Meekakitty


Krótki opis dla zabieganych:
     1. Energiczna i niezwykle kreatywna dziewczyna
     2. Zdecydowanie zwariowana osobowość
     3. Ma niezliczone ilości pomysłów
     4. Specyficzne poczucie humoru jest jej atutem
     5. Tworzy świetne teledyski do przeróżnych piosenek
     6. Kręcą ją rzeczy stereotypowo przypisane do mężczyzn 
     7. Interesuje się książkami fantasy, grami i wszystkim, co z nimi związane 
     8. Uwielbia J-pop, K-pop i anime
Tessa Violet czyli kanał Meekakitty
Kategoria:  3 w 1 = humor, teledyski i vlogi"Sometimes I turn on the camera. Then stuff happens"

Być może część z Was poznaje Tessę czyli Meekakitty, jedną z zagranicznych YouTuberek. Jej vlogi są zawsze komicznie, niezmiennie przesycone gestykulacją i jej zwariowaną osobowością. Prawdziwa perełka - indeed ;)

Swoje vlogi kręci już od 4 lat... co jest niezłym wynikiem. Niech nie zwiedzie Was ładny wygląd czy makijaż - Meekakitty jest przezabawna, a dodatkowo kręcą ją rzeczy, które stereotypowo przypisane są do mężczyzn - gry, cosplaye, muzyka, komiksy i masa geekowskich rozważań i spraw. Jej kanał pełen jest humoru, a sama Tessa na każdym kroku pokazuje swoją unikalną i kreatywną osobowość. Cytowanie dialogów z Władcy Pierścieni to dla niej pestka... Tessa jest bardzo energiczna i ma genialną osobowość. Dodatkowo jej nałogiem jest kawa - przyznaje się, że pije ją 6 razy dziennie ^^ - to daje iście wybuchową mieszankę - i tak w istocie jest. Potrafi być komiczna, zwariowana, a innym razem poważna i refleksyjna - to sprawia, że oglądam jej kanał jeszcze chętniej.
"Hello Friend, my name is Tessa.

Sometimes I turn on the camera.
Then stuff happens."

Podziwiam ją za to, że potrafi tak bardzo otworzyć się przed innymi... pokazywać zabawne, a czasami także dziwaczne miny bez zażenowania i tego, co inni pomyślą. Nierzadko opowiada o swoich różnych historiach, przemyśleniach i problemach, jednak zawsze robi to w interesujący sposób charakterystyczny dla tematu. Uprzedzam, że Meekakitty gestykuluje dużo i często, jednak jest to dla niej zupełnie naturalne. Zupełnie mi to nie przeszkadza i z sprawia, że tak chętnie odwiedzam jej kanał. Tworzy specyficzny tylko dla niej klimat. Za to duży plus :)

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.