YouTube jest kopalnią ciekawych osób. Na każdym kroku można znaleźć kogoś zaskakującego i sympatycznego - wystarczy tylko trochę dłużej poszperać. Dzisiaj (jak co 2 tygodnie) przyszedł czas na przedstawienie kolejnego kanału, który zdecydowanie warto zobaczyć.

Kasia, czyli kanał MakijazeKasiD

http://www.youtube.com/user/MakijazeKasiD

Teraz raczej rzadko oglądam kanały typowo urodowe czy kosmetyczne. Wolę te o grach ;), ale na kanał Kasi wciąż zaglądam i to z wielką przyjemnością, a filmiki zawsze oglądam do końca. Myślę, że to niezła rekomendacja :) Gdyby ktoś kazał mi wybrać tylko jedną osobę, której zaufałabym w kwestii pielęgnacji, to byłaby właśnie Kasia. Nie wiem czy podzielacie moje zdanie, ale uważam, że ma duży dar do przekazywania informacji, nawet tych nieco skomplikowanych. Za to duży plus. Kiedyś mój makijaż ograniczał się do kilku produktów, ale wyjście z domu zajmowało mi ponad godzinkę ;P Mimo moich zdolności manualnych rysowanie kreski na oku przyprawiało mnie o zawrót głowy i jakoś mi nie szło. Po latach okazało się, że była to wina eyelinera, a nie mojego braku talentu. Ale nie o tym miałam mówić. Dlaczego warto oglądać? Wszystkie porady są niezwykle rzeczowe i profesjonalne. Na dodatek Kasia jest bardzo sympatyczną osobą :)
Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie dodać jej bloga do swojego czytnika np. Google Readera. Znajdziecie na nim także dobrej jakości swatche kosmetyków i trochę informacji nie zamieszczanych na YouTube. Blog Kasi: http://iamkasiad.blogspot.com

  Ulubione serie

  Czasami opisuję całe serie, innym razem wstawiam filmy
   - to zależy od tematyki kanału i osobowości Youtubera :)
  Ulubione kosmetyki miesiąca

  Kosmetyki do pielęgnacji twarzy


  Komu polecam?
  Osobom lubiącym:
  Make up
  Kosmetyki
  Recenzje
  Porównania kosmetyków
  Praktyczne wskazówki dotyczące zarówno makijażu jak i pielęgnacji
  Oglądać kanały makijażowo-kosmetyczne na Youtube
  ~~ Estetka ~~

  0 komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
  ✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
  Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.