Dzisiaj postanowiłam wrócić do jednej z moich ulubionych serii, czyli gier na Androida i w międzyczasie wtrącić garści luźnych przemyśleń. Myślę, że te gry Was zaciekawią :)

Z reguły, gdy wytracę wszystkie żetony w Coin Dozer i mam jeszcze trochę zbędnego czasu do wykorzystania, włączam którąś z poniższych gier. Nie wymagają wi-fi, więc mogę grać gdziekolwiek - szczególnie umilają mi czekanie na powrót mojego kierowcy, czyli tym razem mamy. Ehh... o prawie jazdy nawet nie wspomnę - są z nim 3 światy. Może gdybym zdawała w czasach licealnych byłoby mi prościej. Tak, tak... niektórzy mężczyźni uważają, że kobiety nie potrafią jeździć samochodem i wleką się na drodze. Sami zaś wyprzedzają na trzeciego i szaleją z prędkością. Ja chyba już wolę dojechać na miejsce w jednym kawałku. Powiem, że nieodpowiedzialna jazda samochodem jest dla mnie czymś nieakceptowalnym, a poza tym chłopak traci wiele w moich oczach. Mówiąc dobitnie nie ma już żadnych szans. Czy nie lepiej pójść sobie na gokarty i tam szaleć do woli? Ja szanuję swoje życie i tego wymagam od osoby, z którą jadę samochodem. To chyba sensowne i logiczne podejście do tej sprawy. Czy ja kogokolwiek narażam na utratę życia? Nie, więc chłopaki oprócz włączenia stacyjki, włączcie przede wszystkim myślenie a na pewno więcej zyskacie niż stracicie.
100 Floors -  Na które piętro, szefie?
To jedna z moich ulubionych gier. Ahhh to zamiłowanie do łamigłówek. Cel gry jest jeden - uciec na kolejne piętro. Każde z nich ma unikalne rozwiązanie, wymagające sekwencji działań, nierzadko angażujących różne funkcje telefonu - takie jak zmiana godziny czy położenia, więcej nie zdradzę, aby nie psuć zabawy. Podejmij wyzwanie i sprawdź, jak wysoko uda Ci się dotrzeć. Pamiętaj - najtrudniejsze rozwiązanie jest w rzeczywistości dość proste!


   
Magic Piano - Skill w grze na pianinie w 5 minut - no problem
Kiedyś ludzie nie mieli tylu możliwości spędzania czasu, więc gra na pianinie była dla nich dużą rozrywką. Dzisiaj tyle się dzieje, że jest to zajęcie dla prawdziwych pasjonatów. Jak pokazuje Magic Piano nie trzeba uczyć się latami, aby mieć tę lekkość i radość z gry. Tytuł jest naprawdę przyjemny, a jeśli odgrywa się ulubione kawałki to już wybitnie. Możecie wybierać z piosenek darmowych lub płatnych.


California Gold Rush - Złoto na wyciągnięcie ręki, a raczej kilofa
W grze wcielamy się w górnika: staramy się znaleźć i wykopać jak najwięcej złota, drogocennych kamieni i artefaktów. Podczas naszych wykopalisk będą nam przeszkadzać zawalające się korytarze, latające tu i ówdzie nietoperze i niewielka ilość ruchów. Złoto możemy sprzedać na poczet ulepszeń  sprzętu. Potem znów pakujemy plecak i wyruszamy na poszukiwania złotych samorodków. W porównaniu do innych gier w stylu kopania ma ładną grafikę... O wiele lepszą niż Gold Miner. Jedyne minusy jakie znalazłam, to brak dźwięku i instalacja w pamięci telefonu :/

~~ Estetka ~~

2 komentarzy:

 1. Ciekawe gry.
  Grałam kiedyś u koleżanki w California Gold Rush xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za zbieg okoliczności i skoro o niej pamiętasz, to znaczy że się podobała, a to najlepsza rekomendacja.
   Pozdrawiam :)

   Usuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.