Zasady:

"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”


Nominowała mnie: mała_tymbarkocholiczka 
z bloga http://red-rock-smail.blogspot.com
Dziękuję!
"Q & A":


1. Masz jakieś hobby? Jeśli tak, to jakie?
Gdybyście zobaczyli mnie na ulicy nie przyszłoby Wam na myśl, że to jedno z moich hobby. Gry MMORPG. Uwielbiam wręcz pasjami i traktuję z wielkim sentymentem. Wprawdzie czas, który można przy nich spędzić jest praktycznie nieokreślony, jednak jest to niezła rozrywka. Przez lata wypracowałam system, który pozwala mi racjonalnie dozować spędzany w nich czas. Kiedyś moim wirtualnym domem był World of Warcraft, a obecnie jest nim Guild Wars 2. Być może kiedyś spotkamy się w świecie Tyrii...

2. Jakie cechy charakteru cenisz najbardziej u ludzi?
Umiejętność postawienia się na miejscu innej osoby i zrozumienie jej zachowań. Poczucie humoru - potrafi rozładować nawet najbardziej niezręczną czy nieprzyjemną sytuację. Szacunek do ludzi i ich czasu. Otwartość - na inne kultury, punkty widzenia.

3. Jakiej muzyki słuchasz? 
Aby nie pisać różnej powiem, że nieokreślonej. Lubię wiele gatunków, a zdecydowanie się na tylko jeden jest w moim przypadku niemożliwe. Jazz, downtempo, ambient, pop, muzyka baroku, poezja śpiewana, rock, indie... Konkretne tytuły znajdziecie w serii "Muzyczne światy Estetki" i zakładce Muzyka
4. Co robisz w wolnych chwilach?
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić. "
Oglądam seriale, chodzę na zakupy jak to dziewczyna, naprawiam różne rzeczy, tresuję kota chociaż jest czasami oporny ;), odpowiadam na komentarze, piszę bloga, gram w gry, a wieczorami oglądam streamy: RockAlone i Nexoshunter2 (jak tylko się zmobilizuje ;)


5. Lubisz czytać książki?
Jeśli już po coś sięgam, to są to zwykle książki z tak zwanym "jajem". Niezobowiązujące, lekkie i zabawne. "Mikołajek i inne chłopaki" idealnie wpasowuje się w tę kategorię  - genialne spojrzenie na świat i salwy śmiechu gwarantowane.

6. Czy pisanie Twojego bloga sprawia Ci przyjemność i czy masz z tego jakąś satysfakcję? 
Pisanie bloga potrafi być bardzo satysfakcjonujące, szczególnie, gdy dostaje się przesympatyczne komentarze. Gdyby nie sprawiał przyjemności nie wytrwałabym ponad roku...yey ;)

7. O czym marzysz? 
O spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i większej ilości miłych osób wokół.

8.  Co według Ciebie jest najważniejsze w życiu? 
Bycie miłym w kontaktach z ludźmi, cieszenie się drobnostkami i nie wywieranie na sobie presji w żadnej dziedzinie.

9. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?

10. Bez czego według Ciebie życie byłoby bezsensu? 
Bez grawitacji raczej :) Tak na poważnie to nie ma rzeczy, która byłaby na tyle cenna, że utrata jej skutkowałaby chęcią skończenia z życiem :)

11. Masz jakiś ulubiony cytat? Jeśli tak, to jaki?
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi" Albert Einstein
W kolejnym poście zobaczycie moje nominacje i pytania :)
~~ Estetka ~~

2 komentarzy:

 1. Bardzo fajny blog, dużo tu różnych rzeczy. :)
  A propos tego ulubionego cytatu, to tak jest z dziećmi. One powinny rozwiązać większość problemów, bo nie wiedzą jeszcze, że czegoś się nie da. Pozdrawiam. Piątka!

  Zapraszam do siebie:
  www.madeleineironique.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Najważniejsze to bezproblemowe podejście do życia, a wszystko inne się na pewno ułoży :)
   Zabawne, że jest tyle różnych cytatów, a Tobie spodobał się dokładnie ten sam... Wpisując go zastanawiałam się czy ktoś także go lubi.. doszłam jednak do wniosku, że prawdopodobieństwo jest niewielkie :) Jak widać życie nie dało mi długo czekać na odpowiedź.
   Pozdrawiam

   Usuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.