Source: cuded.com via Neil


| O serii | Czasami znajdziecie tu całe płyty, innym razem pojedyncze piosenki. Muszą spełnić tylko jeden warunek - w jakiś sposób zauroczyć, zaintrygować, zaskoczyć. Niby proste zadanie, a jednak... Niektóre kojarzą się z wyjątkowym miejscem, dzielą tę samą tematykę lub są zupełnie nie od parady. Pozostałych po prostu miło się słucha. Zapraszam na krótką przejażdżkę po falach muzyki :)
Tracklista: Tribute to 4 a.m.

Ostatnio często przesiaduję po nocach, a ta playlista często mi wtedy towarzyszy. 
Ma swój klimat i jest niezwykle przyjemna. Chyba nikt nie zaprzeczy? ;)
W moich wyborach nie kieruję się nigdy wyglądem danego wykonawcy, popularnością czy presją otoczenia. W związku z tym określenie mojego gustu muzycznego jest niezwykle trudne. Jazz, swing, muzyka baroku, muzyka celtycka, poezja śpiewana, rock, electro, ambient, chillout to tylko kilka z całej gamy gatunków, które mogłabym teraz przytoczyć. Wszystko zależy od mojego aktualnego samopoczucia. Rano stawiam na energetyczną muzykę, która musi mnie pobudzić do życia. Za to wieczorami włączam coś spokojniejszego i jednocześnie usypiającego. Co zabawne w przeszłości słuchałam też muzyki określanej mianem ciężkiej - hihi^^ - Podanie konkretnej nazwy zdziwiłoby wiele osób, dlatego tę tajemnicę zostawię dla siebie.

Delikatny i niski głos Shade towarzyszy mi od ponad 10 lat. Przyznam, że nie jestem jedyną osobą, która się nim zachwyca. Bardzo cieszy mnie fakt, że przez te wszystkie lata Shade była niezwykle konsekwentna w swojej twórczości. Żadne podszepty producentów czy też nowe trendy nie były w stanie zmienić jej brzmienia (mieszanka popu z elementami soulu i reggae). Nie wiem, jak w Waszym przypadku, ale mi jest niezwykle ciężko przestać jej słuchać. Z piosenki na piosenkę uzależnia coraz bardziej i koi moje nerw jak żadna inna, co jest niezłą sztuką ;) Shade jest dobra na każdą porę dnia, ale słuchana wieczorami nabiera tego specyficznego klimatu. 


Zresztą nikt nie powiedział, że będąc Estetką muszę się tylko zachwycać pięknem otoczenia :P


Source: wallbase.cc via Ulizes

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.