Ostatnio nadszedł czas burzowy. Po czym to poznać? Że w ciągu sekundy potrafię zniknąć z Twitch'a w obawie o swój komputer. Nie sądzę, aby kogokolwiek ucieszył fakt, że eksplodował w niewyjaśnionych okolicznościach, a raczej wyjaśnionych, lecz niezbyt przyjemnych.

Wiem, że ten czas bez internetu można A tutaj mała uczta dla tych, którzy lubią, gdy kapie z nieba www.rainymood.com :)
wykorzystać jakoś konstruktywnie. Ja najbardziej lubię patrzeć przez okno dla własnej przyjemności. Ten rytmiczny stukot wybijany przez krople deszczu działa na mnie wręcz zbawiennie i niezwykle uspokajająco. Jednak znam też osoby, które taki dźwięk wręcz irytuje. Jak to mówią: ilu ludzi tyle opinii, ale dzięki temu życie jest różnorodne. Nie mam mowy o nudzie. 
Codziennie patrząc przez okno widzę ten sam obrazek, na który wpływ mają tylko pory roku. W moim mieście jest dużo zieleni, co bardzo mnie cieszy. Życie w szarym blokowisku byłoby dla mnie dosyć uciążliwe.

"Są rzeczy, których nie wlicza się w sukces, to nie sława, pieniądze czy władza. Sukces to budzić się rano i cieszyć się na to, co musimy zrobić."

~~ Estetka ~~

2 komentarzy:

 1. - Dlaczego operacja w Zatoce Perskiej nazywała się Pustynna Burza?
  - Bo była za kadencji Dżordża Burza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - Jasiu, co zrobisz kiedy będzie burza?
   - Położę się na ziemi, żeby pioruny myślały, że już nie żyję.

   Usuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.