Co by było, gdyby Mario się oświadczył? Najpierw oczywiście musiałby przejść wiele poziomów, dotrzeć do zamku i uratować księżniczkę Peach z rąk złego króla Koopa. Dopiero wtedy miałby czas na randki i planowanie z nią wspólnej przyszłości. Jeśli zdecydowałby się na zaręczyny poniższe zdjęcia pokazują, jak mógłby wyglądać jego album ze zdjęciami z tego właśnie wydarzenia?
Raúl and Blanca są bohaterami poniższej sesji zaręczynowej wykonanej przez Fandi.es. Tematyka sesji umiejscowiona w świecie Mario to pomysł wręcz genialny. Jest zabawna, pełna humoru i przede wszystkim oryginalna. Wychodzi na przeciw parom, które nie chcą standardowych zdjęć zaręczynowych, tylko takie, które zapamiętają na lata. Nie tylko sami zainteresowani, ale także rodzina i przyjaciele. Nigdy nie byłam fanką ślubów, ale gdybym zmieniła zdanie, to też wolałabym coś oryginalnego, zamiast oklepanych standardów.

Uważam, że wyglądają razem uroczo ^^ Blanca jest bardzo ładną kobietą, więc na księżniczkę Peach nadaje się idealnie. A zbuntowany Mario z tatuażami wzbudza uśmiech na twarzy. Po oglądaniu tych zdjęć, aż ma się ochotę wrócić do starych czasów, zagrać w Mario i może wreszcie uratować biedną księżniczkę z łap smoko-żółwio-jeża. Jestem jedną z osób, które nigdy nie doszły do końca gry. Utknęłam w miejscu, którego nijak nie dało się przejść, więc bez skrupułów porzuciłam grę. Czasami tak bywa. Wychodzi na to, że księżniczka czeka na ratunek już 16 lat. Specjalnie mnie to nie smuci, bo wolę mężczyzn ;)

Jakich bohaterów gier wybralibyście do własnej sesji? Ja ostatnio zagrywam się w Star Wars: The Old Republic (mmorpg), więc zdecydowałabym się na tematykę gwiezdnych wojen. Miecze świetlne - to jest to :)

  (część zdjęć osadzona jest w świecie Super Mario Kart, a część w Super Mario Bros)Mario Kart Session: Venue: Horta Nord and Santamaria Orchard/Styling: Rodrigo Acosta/Makeup and Hair: Irene Andrés/Photography: Fandi.es
(Za: whengeekswed)

Spoiler - koniec gry ;)


~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.