...żyć, nie umierać. Yay! Data WildStara została oficjalnie ogłoszona. Jestem tak podekscytowana, że tym bardziej nie mogę się doczekać, aby móc wreszcie na spokojnie pograć, bez tych wszystkich ograniczeń. Jeśli Was szał WildStara jeszcze nie dopadł to... tylko kwestia czasu ;)


WildStar ukaże się 3 czerwca 2014!

Ktoś tu czerpał ze mnie inspiracje ;) Czyż ta gra nie jest dla mnie idealna?

WildStar jest zbliżającą się wielkimi krokami grą MMORPG w stylu Sci-fi stylizowaną na kreskówkową-bajkową rzeczywistość. Gra odbywa się na nowo odkrytej planecie Nexus, będącej wcześniej domem dla technologicznie zaawansowanej rasy Eldan, która zaginęła przed laty w tajemniczych okolicznościach. Teraz planeta przeżywa czasy swojej drugiej świetności. Zostaje odkryta na nowo przez Podróżników, Żołnierzy, Naukowców i Osadników. Oni wszyscy zmierzają tu z całej galaktyki w poszukiwaniu przygód, szczęścia i być może ciemnych tajemnic Eldean. Kto wie, co uda im się odkryć. Czasami wiedza niesie ze sobą wielką odpowiedzialność.
Wildstar jest złotym dzieckiem Carbine Studios. Matką chrzestną projektu, na której spoczywa ciężar wydania go na świat, mianowano NCSoft. Carbine Studios zostało założone przez dawnych pracowników Blizzarda, mających okazję pracować nad World of Warcraft, co momentami da się zauważyć w tejże produkcji. W WildStarze jest  wszystko to, co powinien wprowadzić WoW wieki temu, a czego nie zrobił i cała masa nowych oryginalnych pomysłów. Każdy znajdzie coś dla siebie, tego jestem pewna :)

Informacje o WildStarze śledzę od dawna. Miałam okazję brać udział w kilku zamkniętych testach, dzięki czemu potwierdziłam tylko swoje przypuszczenia, że gra będzie rewelacyjna. Jak widzicie nie pisnęłam ani słowa. Dlaczego? NDA to NDA. Szanuję to, że ludzie chcą trzymać swój produkt pod kluczem do pewnego czasu. To ich decyzja, a ja rozumiem co znaczy słowo tajemnica. Więc nikt nie wiedział, że gram poza osobami bezpośrednio biorącymi udział w Stress Testach, weekendach itp. Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie tam wypatrzyli ;)

Jedyne, co mnie martwi, to mój komputer. Na low gra chodziła całkiem dobrze. W większych miastach potrafiła nieco lagować. Jeśli powtórzy się historia jak w WoWie, że grę utrudniać będą wszechobecne lagi, uniemożliwiające wybranie się na raidy, to się chyba popłaczę ;( Mój komputerek powinnam zmodyfikować wieki temu, kartę graficzną i nie tylko. Ale wiadomo jak to z pieniędzmi. Zawsze znajdzie się coś ważniejszego. Na razie wolę o tym nie myśleć. Już wiem, że spędzę przy tej grze długie godziny i wcale mnie ten stan rzeczy nie przeraża. Uwielbiam MMORPG, a WildStar zdecydowanie ma "to coś" ^^


19 marca można już zamawiać pre-ordery!
Jeśli zakupicie pre-order otrzymacie: Head-start 3 dni wcześniej, czyli 31 maja, Specjalny tytuł "Chosen of the Progenitors", Ekskluzywny rakietowy dom, Ekskluzywne trofeum, Powiększony inwentarz, Dostęp do 4 weekendowych beta testów przed wydaniem gry (czas dla Polski):

21 Marca (Piątek) 15:00 do 24 Marca (Niedziela) 7:50
4 Kwietnia (Piątek) 15:00 do 7 Kwietnia (Niedziela) 7:50
18 Kwietnia (Piątek) 15:00 do 21 Kwietnia (Niedziela) 7:50
2 Maja (Piątek) 15:00 do 5 Maja (Niedziela) 7:50

Wszystkie szczegóły związane z dostępnymi wersjami znajdziecie tutaj - pre-order WildStar!
Ważne! Serwery WildStara zostały podzielone na 2 strefy NA i EU!
Jeśli Twoi znajomi mieszkają w różnych częściach świata, a chcecie grać razem musicie zdecydować się na dany region. Następnie czeka Was wykupienie Kodu gry odblokowującego dostęp na daną strefę. Więcej informacji tutaj.


Kto z Was ma zamiar zagrać? Przyznawać się mi tu hihi ;)
Co się Wam podoba lub nie podoba w WildStarze? 
A może macie na oku inne MMORPG, które skradło Wasze serce? :)

~~ Estetka ~~

2 komentarzy:

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.