Dzisiaj Pharrell Williams wypuszcza płytę G I R L, którą do tej pory promował singiel Happy, robiący wokół siebie dużo zamieszania. Zatem to świetna okazja, aby przyjrzeć się tej piosence raz jeszcze.
Happy to piosenka i napisana, i zaśpiewana, i wyprodukowana przez amerykańskiego producenta muzycznego i wokalistę Pharrella Williamsa. Znalazła się w filmie „Minionki rozrabiają”. Jest również pierwszym singlem promującym jego drugi solowy album wychodzący dzisiaj - jak rzecze amazon. Wraz z publikacją singla powstała strona i 24-godzinny teledysk. Trzeba zaznaczyć, że Pharell jest pierwszą osobą, która porwała się na tak duże przedsięwzięcie. Aż dziw, że nikt wcześniej na to nie wpadł. Williams pojawia się w nim 24 razy, rozpoczyna każdą godzinę. W teledysku można zobaczyć wiele znanych osób, jak: Steve Carrell (17:08), Jamie Foxx (17:28), Ana Ortiz (17:32), JoJo (18:16), Kelly Osbourne (1:28), Magic Johnson (5:36), Sérgio Mendes (10:32) i inni.
Happy widnieje nie tylko na mojej codziennej playliście. Można było się spodziewać, że trafi do serc wielu ludzi. Bo ta piosenka ma w sobie to coś, coś co jest przeciwwagą dla tych wszystkich telewizyjnych wiadomości (dlatego ja ich nie oglądam, wolę być uśmiechniętym ignorantem :P - i jest mi z tym fantastycznie. Polecam spróbować). I niechcący albo chcący, Pharell Williams zapoczątkował ruch, ruch międzynarodowy, gdyż na całym świecie poszczególne miasta tworzą swoje własne wersje tego utworu. Włączając swoich mieszkańców, budują łańcuch radosnych, zadowolonych ludzi. Bardzo mnie to cieszy, bo lubię oglądać uśmiechnięte twarze ^^

Może o tym jeszcze nie wiecie, więc czym prędzej Was informuję, że jeststrona jednocząca polskie miasta, a także strona międzynarodowa.

W zasadzie każdy z Was może w takim projekcie uczestniczyć, o ile już tego nie zrobił. Najczęściej powstawaniem takiego teledysku zawiadują urzędnicy danego miasta, ale przecież każdy z Was może coś takiego przedsięwziąć ;) Radzę sprawdzać strony www i Facebookowe Waszych miast. 
(Kompilacja 4 minutowa z 24 godzin)
Jestem niesamowicie podbudowana tą informacją. Przecież codziennie bombardują nas z każdej strony wiadomościami, od których można załamać się, pomyśleć, że ludzie żyją tylko po to, by robić sobie na złość, by coś komuś odebrać, zabrać, zniszczyć i wszczynać wojny… a tu taka pozytywna akcja. Przecież nie wszyscy na świecie uczestniczą w konfliktach, ba… nie dążą do nich, nie prowokują…są przecież ludzie, dla których harmonia, zadowolenie, radość jest taką samą potrzebą jak jedzenie czy powietrze :) A tak poza tym ten 24-godzinny teledysk powinien być (przynajmniej przez jakiś czas) jedynym programem oglądanym i słuchanym przez wszystkich. Do momentu aż w każdej ludzkiej głowie na stałe zagości jedno słowo: SZCZĘŚCIE :)

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.