Czy Twoja dziewczyna wybrałaby Ciebie po raz drugi? Sprawdź to! ;D
Source: weheartit.com
Stwórz siebie i swojego przyjaciela/przyjaciółkę, a następnie zobacz kogo wybierze w wirtualnym świecie. Tym razem Twoja dziewczyna będzie się zastanawiać dlaczego całe popołudnie chodzisz obrażony hihi :P To oczywiście żarcik. Wiedziałam, że tytuł Was zaintryguje, ale gra jest tego warta, choć nie w takim celu jak pokazałam powyżej. Tak zupełnie na poważnie.

Chciałbyś zobaczyć grupę ludzi, których znasz, którzy w codziennym życiu niekoniecznie mieliby szansę się spotkać. Wsadzić ich do jednej gry i podglądać co z tego wszystkiego wyniknie? Kto się z kim zaprzyjaźni, pokłóci lub poczuje miętę? Jeśli tak, to nie możesz przegapić gry Tomodachi Life na Nintendo 3DS.

Aby zrealizować powyższy plan masz do dyspozycji wyspę. Na początku jest bezludna, jednak właśnie o to chodzi, aby od podstaw stworzyć każdego jej mieszkańca czyli Mii. Im lepsza znajomość osoby, którą chcesz tam wprowadzić, tym lepsze odwzorowanie rzeczywistości i jej reakcji. Wszystko zależy od Ciebie. Ich wygląd, sposób mówienia, nastawienie, szybkość poruszania czy nawet brzmienie głosu używanego przez syntezator mowy. Mii mogą wykonywać przeróżne czynności, takie jak jedzenie, przebieranie się w różne stroje - polecam oglądnąć poniższy filmik. Im więcej Mii na Twojej wyspie, tym więcej dziwnych i ciekawych interakcji, jakie mogą między nimi wystąpić. Przyjaźń, romans, rywalizacja, a nawet dziwaczne numery muzyczne. Tomodachi Life to coś więcej niż symulacja życia. To żywy oddychający świat, taka alternatywna rzeczywistość widziana oczami Nintendo 3DS, w której występujemy przeważnie w roli obserwatora. Niech Was nie przestraszy wygląd postaci i dziwny humor. Jak dla mnie jest to zaleta, która ma szansę wciągnąć na długie godziny. Gra jest tak inna, charakterystyczna i przekomiczna, że sama z chęcią dosłownie w tej chwili zagrałabym w nią :D Wcale nie uważam jej za dziwną, niezrozumiałą czy nawet absurdalną tylko dlatego, że nie wpisuje się w popularne kanony :)

Stwórz własną klasę, rodzinę, przyjaciół, znane osoby, ulubione postacie z seriali, każdą z kategorii osobno lub połącz ich wszystkich razem. Możliwości są nieograniczone :)Na 6 czerwca zapowiedziana jest premiera w Europie. Szczęśliwi posiadacze Nintendo 3DS zdecydowanie będą mieli co robić. Gdybym byłą jednym z nich to czym prędzej kupiłabym grę, bo zapowiada się rewelacyjnie :D

=^.^= Estetka =^.^=

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.