Buszując w internecie natrafiłam na 2 sprytne gadżety, które z pewnością przydadzą się podczas wakacyjnych wypraw. I trzeci, który jest bardziej ozdobą, ale wpisuje się w klimat. 

Hamak w klimacie Mundialu
Pierwszy z nich idealnie nawiązuje do poprzedniego posta. Świetny pomysł na prezent dla prawdziwego fana piłki nożnej, a także niezły kompromis dla osób, którym trawa kojarzy się z kichaniem. Poniższy hamak jest projektem holenderskiego studia Toer. Wygląda jakby ktoś wykopał ze stadionu kawałek murawy, połączył kilkoma sznurkami, kawałkiem materiału i voila, wystarczy przywiązać do drzewa i zdrzemnąć się na chwilę. Zainteresowanych tak oryginalnym hamakiem zapraszam na ich stronę. Zresztą fani tenisa dobrze wiedzą, że trawa w miarę użytkowania szybko się niszczy, więc zabawa z prawdziwą jej odmianą byłaby niebywale krótka.

Source: Toer

Hamak i namiot w jednym?
Kolejny gadżet jest kompromisem między hamakiem i namiotem. Jego główną zaletą jest to, że nie trzeba martwić się o podłoże, na którym chcemy rozbić obozowisko. Wystarczy kilka solidnych drzew i żadne deszcze czy nierówny teren nie są w stanie zepsuć wyjazdu. Można go zamontować dość wysoko. Wtedy każde wejście do środka będzie wiązało się z małą wspinaczką. Lub umieścić tuż przy ziemi, aby wysokość nie przerażała, a jednocześnie spełniał swoje zadanie odgradzając od podłoża i robali... bleh :P Na ich stronie można znaleźć kilka rodzajów, Poniższy to zaledwie przykład. Firma obiecuje, że za każdy zakup zasadzi 3 drzewa ^^

Source: Tentsile

Dla amatorów burz
A tu gadżet dla osób, które uwielbiają lato z jednego powodu - głośnych, podniebnych błyskawic. Będzie przypominał zimne burzowe wieczory....brrr... Wystarczy zgasić światło. Taki oryginalny element wystroju. Chmura jest interaktywną lampą i systemem głośników przeznaczonym do naśladowania chmury burzowej, zarówno wyglądem jak i zachowaniem. Za pomocą czujników ruchu wykrywa obecność użytkownika i tworzy niepowtarzalny pokaz błyskawic i grzmotów. System wyposażony jest w potężny system głośników, do których użytkownik może przesyłać muzykę za pomocą dowolnego urządzenia posiadającego Bluetooth. Cena powala, ale jeśli ktoś ma wolne kilkanaście tysięcy i potrafi docenić jej wygląd, i co najważniejsze lubi odgłos burzy, to czemu nie :)

Source: Thisiscolossal


~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.