Już po pierwszym przesłuchaniu "Under the sheets" wiedziałam, że muzyka Ellie Goulding na długo zagości w moich muzycznych zbiorach. Uwielbiam jej charakterystyczny sposób śpiewania i emanujący ciepłem głos. Gorąco polecam przesłuchanie, chociaż kilku piosenek, aby przekonać się o tym na własnej skórze - ciarki gwarantowane :)
Source: last.fm

Tylko dwie artystki wystąpiły na ślubie księcia Williama i Kate Middleton:
 Ellie Goulding i Leona Lewis.


Source: last.fm
Under the sheets: Jej głos ma w sobie tyle ciepła i czegoś tak przyjemnego, czego nie jestem w stanie zdefiniować.
Stary Eyed: Będąc małą dziewczynką, też lubiłam zabawy z brokatem, plasteliną, farbami. Podobno jako 3-latka zrobiłam koronę z papieru pomysłowo zszywając ją spinaczem - co zostało uznane jako objaw geniuszu :D
Lights: Uwielbiam jej taniec w świetle, uderzanie tamburynem o biodra i odrzucanie włosów do tyłu. Patrząc na nią widzę siebie z czasów liceum ... ahh ten blond ... i chodzenie bez czapki w zimie, żeby nie zepsuć fryzury :)
Source: last.fm
Zacznijmy  od początku. Elena "Ellie" Jane Goulding to angielska wokalistka i gitarzystka. Sama pisze swoje teksty, co można wyłapać słuchając jej utworów. Jako nastolatka sama nauczyła się gry na gitarze. Studiowała na Kent University, gdzie dostrzeżono jej talent muzyczny. W rozpoczęciu kariery pomogli jej Frankmusic i Starsmith. Była supportem podczas koncertów Little Boots. Ellie wygrała Brit Awards 2010 w kategorii „Wybór Krytyków”, co dało zainteresowanie mediów jej osobą, konkurowała między innymi ze swoją przyjaciółką Mariną Diamandis. Ellie wygrała także „BBC Sound of 2010 music list”. Przed wydaniem płyty, pomogła w napisaniu piosenek dla Gabrielli Cilmi i Diany Vickers.

Ellie Goulding - Under The Sheets

~~ Estetka ~~

2 komentarzy:

  1. Mam taką czapkę jak na tym zdjęciu!!! http://3.bp.blogspot.com/-erZxekFgGfU/UGTOfMw-STI/AAAAAAAAB3c/19zfSTYsRT4/s200/Ellie+Goulding+egpng7+love+songs+pop+pop+rock+power+ballad+powerpop+rock+romantic+sad+singer-songwriter+soul+sound+of+2010+sweet+synth+pop+synthpop+techno+uk+welsh+2.jpg

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.