Amerykański król tortów - Buddy Valastro

Buddy Valastro to jeden z najsłynniejszych cukierników w całych Stanach Zjednoczonych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest Włochem ;) Swoją niezwykłą cukiernię prowadzi w popularnej dzielnicy New Jersey - zwanej Hoboken "Carlo's Bake Shop". Już w dzieciństwie pomagał swojemu ojcu i dzięki temu zdobył duże doświadczenie w tym biznesie. To sprawiło, że jego cukiernia stała się bardzo znana w Stanach. Na jego sukces składa się także duże doświadczenie, zaangażowanie, lekki pracoholizm i jego włoska rodzina - dodaje temu miejscu wyjątkowego charakteru. Tę nietuzinkową mieszankę możecie oglądać w programie "Słodki biznes" na TLC. W każdym odcinku przygotowuje dwa torty na różne okazje: imprezy tematyczne, wesela, urodziny i wielkie wydarzenia. Program jest kroniką codziennych zmagań Buddy'ego, który robi wszystko, aby spełnić nie tylko swoje marzenie, ale także swojego ojca: Uczynienie z Carlo's Bake Shop niedoścignionej marki na rynku cukierniczym.

Czy wygląd idzie w parze ze smakiem?


Oglądam ten program już od dłuższego czasu. Jedyne, co mnie zastanawia to smak owych tortów i ciast, bo do wyglądu nie mam żadnych zastrzeżeń -gdzież bym mogła ;) Czy wygląd idzie w parze ze smakiem? Wprawdzie torty cieszą oko, ale czy naprawdę są smaczne? Liczne barwniki, dodatki, posypki, masy. Patrząc na kawałek tortu z boku zauważyłam, że masy jest stosunkowo mniej niż tego wypełniacza... hmmm nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Mniejsza z tym, a może ktoś z Was próbował ich specjałów i może się podzielić swoją opinią?. Wracając do tematu. Buddy ma niezły galimatias w swojej cukierni - nie dość, że sam jest Włochem z ognistym temperamentem, to musi się jeszcze użerać ze swoją rodziną, która potrafi narobić zamieszania. Przechodzenie od krzyku w śmiech jest ich specjalnością - taka włoska uroda. Najfajniejsze w nich jest to, że niezależnie czy się kłócą, czy cieszą, na koniec dnia i tak są razem, świętując lub zwyczajnie spędzając ze sobą czas. Trzymają się zawsze razem.C.D.N. :)

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.