Słowem wstępu: Z myślą o stworzeniu tej serii nosiłam się już nie raz czy dwa.
Uważam, że ludzie za mało czasu poświęcają na wspieranie osób, pomysłów czy projektów, które w jakiś sposób sprawiły im radość. Od zabawnych filmików, które na stałe zagościły w czyimś rozkładzie dnia, przez użytecznie przedmioty ułatwiające nielubiane czynności, po gry, które zapewniły kawał świetnej rozrywki. Nie można także zapominać o muzycznych grajkach, dzięki którym spacer przez rynek stał się wyjątkowo przyjemny itp. We wszystkich tych sytuacjach warto wspierać twórców... Nie szczędźmy grosza :)

W związku z tym chciałabym przedstawić moich ulubionych YouTubowiczów, którzy codziennie sprawiają mi wiele radości i zapewniają fajną rozrywkę. Mam nadzieję, że ich kanały będą coraz bardziej popularne, dzięki czemu także ja coraz dłużej będę mogła cieszyć się ich ciekawymi filmikami - w które wkładają wiele pracy - więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Ich kanały często towarzyszą mi w ciągu dnia w ramach czystej rozrywki, a także przy pisaniu postów. Postaram się je publikować co dwa tygodnie. Będę zamieszczać tylko te, które sama oglądam. Mam nadzieję, że moje posty pozytywnie wpłyną na liczbę widzów na ich kanałach :)

W skrócie: Dzisiaj na blogu rozpocznę nową serię czyli: "Moje ulubione kanały YouTube". Bardzo często oglądam różnych Youtuberów - potem zaśmiewam się z ich żartów zamiast pisać posty ;D...

Serdecznie polecam tę serię i zachęcam do komentowania,
a także polecania swoich ulubionych kanałów :)

~~ Estetka ~~

2 komentarzy:

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.