YouTube jest kopalnią ciekawych osób. Na każdym kroku można znaleźć kogoś zaskakującego i sympatycznego - wystarczy tylko trochę dłużej poszperać. Dzisiaj (jak co 2 tygodnie) przyszedł czas na przedstawienie kolejnego kanału, który zdecydowanie warto zobaczyć.
Dzisiaj będzie to Rockalone2k. 


Krótki opis dla zabieganych:
     1. bardzo naturalny i śmieszny
     2. potrafi zaciekawić widza
     3. ma bardzo przyjemny głos
     4. nagrywa zarówno gameplay'e jak i bardzo interesujące vlogi
     5. tworzy sympatyczny i miły klimat w grach
     6. maksowanie wyników za wszelką cenę nie jest jego konikiem
     7. przedstawia gry w taki sposób, że każdy ma wrażenie, że sobie w niej poradzi
     8. gracze w każdym wieku znajdą coś dla siebie czyli dla młodych i nie tylko :)
     9. starszy niż przeciętny YouTubowy gracz - trochę świeżości i różnorodności.

Rock czyli kanał Rockalone2k

Kategoria:  2 w 1 = różnorodne gameplaye i vlogi


You Will Never Walk Alone :)

Pierwszy film jaki zobaczyłam z jego udziałem to był Vlog. Tak dobrze się go słuchało i tak przyjemnie opowiadał, że trafił na moją listę chętnie odwiedzanych kanałów YouTube. Teraz oglądam nie tylko vlogi, ale przede wszystkim gameplay'e - dla niewtajemniczonych filmy z gier ;)
Rock jest naprawdę spoko gościem. Na pierwszy rzut oka jest starszy niż statystyczny gracz. Na drugi także :) mimo to bardzo dobrze się go ogląda, gdyż wprowadza świeżość i różnorodność na gamingową część YouTuba. Potrafi tak przedstawić grę, że z zaciekawieniem oglądam ją do końca - nawet jeśli sama nie zagrałabym w nią ze względu na temat czy elementy walki... a to już niezła sztuka, czyż nie? Nierzadko rzuca swoje ulubione "what the hell", które stało się jednym z jego znaków rozpoznawczych :) Lubię Rocka za jego szczerą radość i prawdziwą frajdę z gier. Praktycznie każda seria, którą tworzy, ma swój unikalny klimat. Cecha, która spaja je wszystkie to miła atmosfera. Żarciki, komentarze, salwy śmiechu, dowcipy czy też stres i uciekanie przed zombi, to niektóre punkty programu ;) Ja w prawdzie rzadko się udzielam czy piszę komentarze na Twitchu (taka moja natura) ale podglądam od dawna :) Rock nie zadziera nosa, nie traktuje ludzi z góry, nie twierdzi, że jest w każdej z gier najlepszy - dzięki temu na jego kanale i streamie czuję się jak mile widziany gość, a nie utrapienie, ciężar i noob :) Za to duży plus :)~~ Estetka ~~

2 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Rock w moim odczuciu jest przesympatycznym człowiekiem. Bardzo miło się go ogląda i nieważne, czy akurat jedzie tirem, czy gra w Battlefield'a, czy w Simsy :D

   Pozdrawiam :)

   Usuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.