Czy te słowa kogoś Wam przypominają?


YouTube jest kopalnią ciekawych osób. Na każdym kroku można znaleźć kogoś zaskakującego i sympatycznego - wystarczy tylko trochę dłużej poszperać. Dzisiaj (jak co 2 tygodnie) przyszedł czas na przedstawienie kolejnego kanału, który zdecydowanie warto zobaczyć. 

Tessa Violet, czyli kanał Meekakitty

http://www.youtube.com/user/meekakitty 

Znam ją od tej komicznej strony, będącej mieszanką humoru, filmów, gier i ogólnie dziewczyńsko-geekowskich, nerdowskich spraw. Wy możecie kojarzyć ją także ze świetnych teledysków np.:"Love You Like a Love Song" - aby moja recenzja była iście w jej stylu powinnam zamieścić tutaj trochę udawanego śpiewu charakterystycznego dla niej ;)

Dlaczego warto oglądać?: Tessa jest jedyna w swoim rodzaju, ja uwielbiam ją za całokształt: humor, przemyślenia, zabawne miny i jej wszechobecne: "ghrrr....ghrrrr"... :D

Od bardzo dawna wpadam na jej przezabawny kanał Na Youtube. To niesamowite jak się rozwinęła w porównaniu do swoich Youtubowych początków. Miałam szczęście wynaleźć ją dość wcześnie - nie piszę tego, by się chwalić :P tylko szczerze przyznaję, że ma genialną osobowość, cały czas mnie zaskakuje i wciąż chętnie wracam na jej kanał. Jedyny zarzut: mogłaby wrzucać vlogi znacznie częściej :)

Ulubione serie

Jej filmów nie da się zwyczajnie opisać... niech przemówią same :)
Vlogi

Teledyski

Porady
TAGI

Komu polecam?
Osobom lubiącym:
Vlogi
  Humor
   Gry
    Kreatywność
     Ciekawe osoby
      Dziewczyny ;)
       ~~ Estetka ~~

       6 komentarzy:

       1. Nieźle zakręcona jest i bardzo sympatyczna;) I to ciągłe "whatever";)Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, ale faktycznie dziewczyna ma coś w sobie, że miło się ją ogląda. Jak to się wszystko zmieni, że już nie telewizja a internet ma swoje gwiazdy:)Pozdrawiam;)AMO

        OdpowiedzUsuń
        Odpowiedzi
        1. Świat idzie na przód i telewizja powoli przenosi się do internetu - mi to bardzo odpowiada :) Dzięki temu mogę poznać różne ciekawe osoby, które w telewizji nie pojawiły by się, ze względu na zbytnią szczerość czy niszową tematykę filmów :)
         Dziewczyna jest nie do podrobienia. Jeszcze nie widziałam nikogo o podobnym stylu i sposobie bycia - przynajmniej do tej pory. Czasami odnoszę wrażenie, że ma niewyczerpalne wręcz pokłady energii.
         Pozdrawiam :)

         Usuń
       2. Jej akurat nie znałam ,ale zrobiła na mnie duże wrażenie ;D

        OdpowiedzUsuń
        Odpowiedzi
        1. Ma dosyć mocną osobowość, przynajmniej tak można wywnioskować z jej filmów. Cieszę się, że mogłam pokazać Ci kogoś nowego i ciekawego :)
         Pozdrawiam :)

         Usuń
       3. Masz rację, bardzo ładny kolorek włosków ;)

        OdpowiedzUsuń
        Odpowiedzi
        1. Jest z pewnością nietuzinkową osobą, co też podkreśla tym kolorem włosów. W jej przypadku wygląd idzie w parze z jej osobowością :D
         Pozdrawiam :)

         Usuń

       Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
       ✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
       Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.