YouTube jest kopalnią ciekawych osób. Na każdym kroku można znaleźć kogoś zaskakującego i sympatycznego - wystarczy tylko trochę dłużej poszperać. Dzisiaj (jak co 2 tygodnie) przyszedł czas na przedstawienie kolejnego kanału, który zdecydowanie warto zobaczyć.

Dzisiaj będzie to kanał MakijazeKasiD
Krótki opis dla zabieganych:
     1. Sympatyczna i profesjonalna
     2. Ciekawie opowiada
     3. Bardzo pomocna i rzeczowa
     4. Daje cenne rady
     5. Kosmetyczna encyklopedia


Kasia czyli kanał MakijażeKasiD

Kategoria: Poradniki i styl, czyli
makijaż, uroda i pielęgnacja

Dzięki niej nauczycie się, jak prawidłowo dbać o swoją skórę :)


Dzisiaj postanowiłam wyjść naprzeciw żeńskiej części moich obserwatorów i pokazać mój ulubiony kanał, dotyczący szeroko pojętej pielęgnacji i makijażu, czyli dzisiaj coś dla dziewczyn :)
sattva/FreeDigitalPhotos.net
W czasach, gdy namiętnie oglądałam różne filmy o makijażu, kosmetykach i pielęgnacji, znalazłam kanał pani Kasi. U niej znajdziecie przeróżne porady: od ulubionych kosmetyków miesiąca przez sposoby pielęgnacji każdego typu cery, po różnego rodzaju recenzje i ciekawostki. Wszystkie porady są niezwykle rzeczowe i profesjonalne. Na dodatek Kasia jest bardzo sympatyczną i życzliwą osobą i ma cudowny głos, który osobiście mnie uspokaja :)... Co tu dużo mówić...oglądanie filmów z recenzjami i kosmetycznymi poradami kiedyś skutecznie wypełniało mój wolny czas. Bez wychodzenia z domu mogłam poczuć się jak na zakupach, dodatkowo czując ten dreszcz emocji, gdy zobaczyłam coś wyjątkowego...zupełnie jak mężczyźni znajdujący swoją wymarzoną grę na półce sklepowej...ten sam rodzaj szczęścia i to za friko. Trochę się rozgadałam, więc już wracam do wątku ;)...
Porady pani Kasi były tak pomocne i fachowe, że od razu zasubskrybowałam jej kanał. Pierwsze co zauważyłam, to niezwykle obszerną wiedzę jaką prezentowała. Dzięki licznym i wyczerpującym filmom dokształciłam się znacznie w wielu kwestiach. Dostrzegłam także zbawienne skutki regularnego stosowania kremu nawilżającego i widzę ogromną różnicę w jakości mojej twarzy. Dzięki niej nauczycie się, jak prawidłowo o nią dbać, aby wyglądała o wiele lepiej - nawet jeśli dermatolodzy położyli na Was tak zwaną kreskę.
Oglądając filmy Kasi, szczególnie o kosmetykach, zawsze udaje mi się coś ciekawego wypatrzyć. Pozostaje mi tylko wygospodarować trochę grosza, aby zaopatrzyć się w to małe co nie co ;)
Dzięki cennym opiniom Kasi i znajomości mojego gustu mogę wyeliminować produkty, które z dużym prawdopodobieństwem mnie nie zadowolą lub wręcz przeciwnie, staną się ulubieńcami. Opinia osoby, która miała styczność z niejednym kosmetykiem zdecydowanie zmniejsza ryzyko bubla :)


CDN :)

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.