Ostatnio Kate ze strony kateordiecomics.com opublikowała niezwykle trafny komiks o hejterach. Wprawdzie dotyczy osób tworzących w internecie sztukę i słów kierowanych pod ich adresem, jednak równie dobrze można go odnieść do wszystkich pozostałych "milusich" komentarzy, bez podziału na dziedziny czy też osoby, które on dotyka. 

"Don’t be a dick" by Kate or Die!

Dla niewtajemniczonych Kate jest twórcą komiksów, pochodzi z Kanady, pracuje w sklepie z komiksami i ma kota. KKKKK :D Poniższa adnotacja pochodzi z jej Tumblra.
"I made this comic entirely on computer, to see if I could! I guess I can? Neat! Hey, don’t be an asshole! When you reblog a piece of art and write “ugh I can’t believe this idiot, I hate this so much,” the person who made it sees that. Would you enjoy waking up to that every day? I don’t think so. Be nice! It’s underrated!".Comic made by Kate from kateordiecomics.com


W internecie jest wystarczająco dużo głupków. 
Nie bądź jednym z nich :)

~~Estetka

4 komentarzy:

 1. Internet dodaje odwagi.
  Jest wiele anonimowych osób, które krytykując innych się dowartościowują, ale cóż .. Należy się jedynie przyzwyczaić. ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Budowanie swojej wartości na umniejszaniu innych jest przykre. I w efekcie jest to ślepa uliczka. Szkoda mi tych ludzi, no ale cóż, na takich nie ma rady...Jedynie nadzieja, że kiedyś sami wpadną na pomysł zmiany swojego postępowania.

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Ja spotkałem się z dużą ilością hejterów jedynie z tego względu że nagrywam gameplay'e z Battlefield 3 a oni byli Fanboy'ami Call of Duty... Udało mi się jakoś dojść do porozumienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dominik najważniejsze, że skończyło się na porozumieniu.

   Gdyby ludzie zaczęli poświęcać więcej czasu na rzeczy, które lubią zamiast na te, które ich denerwują, to tych tak zwanych "hejterów" byłoby zdecydowanie mniej.

   Pozdrawiam :)

   Usuń

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.