W obecnym świecie nikt nie jest anonimowy. Poprzez różne formy zbierania informacji, takie jak sieci komórkowe, Internet, bazy danych w różnych instytucjach i firmach, dane na kontach, jesteśmy cały czas inwigilowani. Dlatego współcześni przestępcy zamieniają się w cyberterrorystów, a sieć staje się polem walki. To wszystko znajdziecie w najnowszej grze "Watch Dogs"!

Wcielasz się w Aidena Pearce'a, błyskotliwego hakera, którego kryminalna przeszłość prowadzi do tragedii rodzinnej. Dokonując zemsty na tych, którzy skrzywdzili twoją rodzinę, będziesz w stanie prześwietlać i hackować wszystkich, którzy Cię otaczają, manipulując systemami miejskimi, zatrzymując sygnalizację świetlną, wyłączając sieć elektryczną i nie tylko. W dzisiejszych czasach wszystkie ważniejsze miasta są połączone. Miejska infrastruktura jest monitorowana i kontrolowana przez złożone systemy operacyjne. W Watch_Dogs system ten nazywa się ctOS i kontroluje niemal wszystkie elementy miejskiego organizmu oraz zawiera kluczowe informacje o wszystkich jego mieszkańcach. Jako rzecze producent. Premiera gry: 27 maja 2014


(Najnowsza próbka gry)

Watch_Dogs do złudzenia przypomina serial "Person of Interest", czyli Impersonalnych. Kopiowanie pomysłów innych, dodatkowo w tak oczywisty sposób jest fatalne... ale pomijając ten fakt cieszę się, że taka gra ujrzy światło dzienne. Będę mogła odczuć na sobie to wszystko, co widziałam jedynie w filmie. Moja ciepła posadka obserwatora zmieni się w główną rólkę, która skoków ciśnienia i stresu nie będzie szczędzić. W tym względzie jestem niepoprawna :P To ja będę mieć realny wpływ na to, jak potoczy się dana sytuacja, rozwiązując ją na swój oryginalny sposób. Przyznam się, że gdyby nie serial, fantastyczna historia i zżycie się z taką wizją świata, nie zabierałabym się do grania. Byłabym jedynie obserwatorem gameplayów. Z pewnością większość czytelników nie ma z tym problemów i nie stresuje się tak jak ja. No cóż, świat w którym ludzie polują na siebie nie jest tym, co mi w duszy gra. Ale tym razem postaram się przełamać. Może będę skradać się wiecznie zaułkami i drżeć, gdy jakiś gracz nagle będzie chciał mi utrudnić życie... ale co poradzić, taki mój urok :P. Mnie trzeba w grach oszczędzać, najlepiej ustawić się w rządku i grzecznie czekać aż Was obezwładnię... tak... ten plan zdecydowanie mi się podoba ;) Gra Watch_Dogs zapowiada się fantastycznie. Zobaczysz jak to jest rozwiązywać problemy w sposób dosyć niekonwencjonalny z telefonem w dłoni... między innymi.

Serial "Person of Interest" genialnie pozwoli Ci się wczuć w klimat Watch_Dogs. I szczerze powiem, że jeśli go nie widziałeś, to tracisz wieeeeeele nie tylko w świecie seriali, ale również z samą grą, pozbawiając się najlepszej zabawy :P

 Głównemu bohaterowi "Person of Interest" James Bond mógłby co najwyżej czyścić buty ;D


Główną kanwą serialu jest zapobieganie zabójstwom w Nowym Jorku, co jest możliwe dzięki bardzo zaawansowanej technologicznie maszynie, a w zasadzie sztucznej inteligencji, która dzięki obserwacji, łącząc czasami najbardziej wydawałoby się nieistotne fakty, jest w stanie wytypować kolejnego podejrzanego, przy czym nigdy nie wiadomo, czy ta osoba ma zamiar popełnić przestępstwo czy wręcz przeciwnie - stanęła komuś na odcisk i ktoś chce ją zabić. Maszyna podsłuchuje wszystkich i wszędzie, a bohaterowie także mają swoje tajemnice i powody, dla których szukają zemsty... Osoba oskarżona może okazać się ofiarą spisku. Czasami chęć wyeliminowania zagrażającego ogniwa prowadzi do maskowania własnych błędów. Mam nadzieję, że jakiś przypadkowy wędrowiec będzie się przy nim dobrze bawił. Cała reszta wie, że Impersonalni są dla mnie najlepszym serialem wszech czasów!
Zachęcam także do zapoznania się z wcześniejszymi postami: post nr 1post nr 2post nr 3.
Wielu facetów, którym poleciłam serial było zachwyconych ;)
~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.