Czy związki oparte na wspólnym graniu mają jakieś szanse? 
A może znasz ludzi, którzy poznali się w grze i zostali parą?

World Series of Dating to brytyjski komediowy reality show o szybkich randkach. Kilku młodych mężczyzn rywalizuje między sobą, aby zdobyć tytuł najlepszego brytyjskiego podrywacza. Ich losy zależą od 4 kobiet, z którymi przyjdzie się spotkać w trakcie trwania programu. Ten chłopak, który wykaże się odpowiednimi umiejętnościami flirtu i zauroczy każdą z nich, przechodzi dalej. Dziewczęta mogą wyrzucić faceta z jakiegokolwiek powodu w dowolnej chwili. Tylko jeden z nich może wygrać pierwszy odcinek z nadzieją na dotarcie do finału, czyli uzyskać tytuł najlepszego podrywacza w Wielkiej Brytanii. Poniższy filmik jest urywkiem tego programu, w którym World of Warcraft ma swoje zupełnie nieoczekiwane 5 minut. Gdyby sytuacja była odwrotna, efekt końcowy byłby zupełnie inny. Zgadzacie się? Wprawdzie program ma już swoje lata, ale ten kawałek mnie rozbawił, dlatego pojawił się post. Poza tym kilka lat temu sama grałam w World of Warcraft. Małe uzależnienie mam za sobą hihi ^^, ale nie mówcie nikomu :P Czy wspólne granie jest wystarczającym powodem do tworzenia związku?  Co gdy jedna osoba męczy się tytułem?


Milion pytań do...
Wyprodukowało się trochę pytań, ale odpowiedzi na nie bardzo mnie ciekawią :)

Grasz w gry MMORPG? Jeśli nie, jak postrzegasz osoby, które dają się w ten świat wciągnąć? 
A może sam byłeś, jak powyższy cudak częścią większej komórki należącej do Top ileśtam. Hardcorowe granie to nie dla mnie, ale zawsze ciekawiło mnie jak to jest. Interesuje mnie także, jak traktujecie dziewczyny w grach?

Tutaj znajdziesz Dalszą część i odpowiedź czy WoW był wystarczający

 Ciekawostka w ramach tematu World of Warcraft: 

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.