Pewnego deszczowego lata na muzycznym kanale niemieckiej MTV usłyszałam piosenkę "Beautiful Soul". Później nuciłam ją dość często. Może i nawet przez całe lato? 

Autor tekstów - napisał między innymi "Bleeding Love" dla Leony Lewis (zwyciężczyni The X Factor). Można zobaczyć go także w filmie "Keith" (mnie napawa optymizmem. Taki przyjaciel to skarb), serialu "Greek" i "Summerland" - miłego oglądania :)
Skoczył na bungee, kiedy miał 13 lat - ale nieletni twardziel. Brał udział w przesłuchaniu do roli Cole Sear w filmie "Szósty zmysł", ale ostatecznie w postać wcielił się Haley Joel Osment. Początkowo to on, z uwagi na podobieństwo rysów do Amandy Bynes, miał zagrać Sebastiana w filmie "Ona to On" (śmieszny, lekki - polecam). Roli jednak nie przyjął, a angaż ostatecznie otrzymał James Kirk. Mimo młodego wieku udziela się charytatywnie w wielu fundacjach i akcjach społecznych - szacun :)
Beautiful Soul: Klasyka jego repertuaru... tak, tak... w czasach gimnazjum podobał mi się, nie zaprzeczę. W blondzie wyglądał wyjątkowo uroczo ;)
Leavin: Powiew świeżości w jego twórczości, ale zmiana wyglądu była dla mnie niczym żałoba narodowa. Dobry fryzjer i cięcie to podstawa nie tylko damskiej
How Do You Sleep? ft. Ludacris: Typowe autostrady w tle. Amerykanie jak robią drogi to przynajmniej porządnie. à propos
zawsze zarzekałam się, że nigdy nie będę prowadzić, bo byłabym zagrożeniem na drodze - niedawno zaczęłam kurs prawa jazdy (o przekorny losie..?..)
She's No You: Moja ulubiona. Ma w sobie dużo troski, miłości i ciepła (ktoś może pomyśleć, że nadużywam tego słowa, ale zawsze jest odo adekwatne do moich odczuć. Większość muzyki, którą słucham posiada taki pierwiastek - ot cała tajemnica). Tekst jest fantastyczny ^^ Kobiety wolą bad boyów? 1:26 pokazuje, że nie wszystkie. Uroczo ^^ Sama lubię facetów miłych, pewnych siebie - nie mylić z zarozumiałymi i egoistycznymi - ale jednocześnie troskliwych. 
~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.