No dobra przesadziłam z tytułem, bo pewnie większość liczyła na coś zupełnie innego. Nie zniechęcajcie się. Obejrzyjcie filmik, który rzeczywiście prezentuje 23 sposoby. A są to pomysły na witanie się gentelmenów ;) I wcale nie mam na myśli szklanek z whisky, które widać na obrazku, lecz ...żółwika.
Dla niewtajemniczonych: żółwik jest to gest polegający na przybiciu pięści przez dwie osoby. Używany na przywitanie, pożegnanie, a także w innych sytuacjach. Występują różne rodzaje żółwików: klasyczny, podwodny, latający. Te nie są mi obce, jednak z ciekawości postanowiłam przeszukać internet. Okazało się, że jest o wiele więcej sposobów niż mogłabym przypuszczać, żółwik: "z ogonkiem", "z języczkiem", agresywny, z parkinsonem, morski czy żółwik z ADHD. Jak to niby ma wyglądać? o.O Za moich czasów... ;D

Prawdziwy gentleman wie, że istnieje wiele różnych wersji. 
Moimi faworytami stały się sposoby na Indiana Jonesa i Narcyza - rozbrajające.
(zdecydowanie nadużywam tego słowa, ale taki już mój urok ;)


Po dłuższym zastanowieniu mogę dodać do tej listy kilka własnych pomysłów. Jeden z nich rozkłada na łopatki pozostałe:

24. Polish Cheesecake, czyli polski żółwik sernikowy - polegający na przybiciu pięści jedną ręką i magicznym wyciągnięciu sernika (nie wyobrażam sobie innego niż domowej roboty :D) drugą. Kończący się na częstowaniu wszystkich zgromadzonych i zbieraniu  pochwał. Nie od dzisiaj wiadomo, że słodycze są męską słabością. Nawet ostatni czytany przeze mnie kryminał^^ jest tego idealnym przykładem. Bo co innego można powiedzieć, gdy w książce znajdujemy wątek policjantów, lubujących się w słodyczach. Nie wziął się przecież znikąd :D Tak samo jak pomysł trzymania ich w sejfie komendanta. Cel uświęca środki? Nie wspominając już o podjadaniu zapasów, gdy nikt nie patrzy. Wasze uwielbienie dla słodyczy, szczególnie w postaci ciast, jest wręcz niezaprzeczalne ;)

25. Gandalf style - polegający na kradzieży dziadkowej laski i daniu po łapach napotkanemu znajomemu.

Wyobraźnia nie zna granic. Co Wam się udało wymyślić? Podpowiem, że można nieźle zabłysnąć w szkole i na dzielni ;D ;P Czekam na Wasze komentarze. W nagrodę w weekend możecie spodziewać się jakiegoś horroru. Tym razem będzie lżejszy. Z prostego powodu - cały czas dochodzę do siebie po ostatniej, prezentowanej przeze mnie porcji filmików grozy ;P

~~ Estetka ~~

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się post? A może chcesz coś dodać? Zapraszam do napisania komentarza
✔ Komentarze są moderowane (wyświetlą się po zatwierdzeniu)
Jeśli nie masz bloga też możesz napisać komentarz - wybierając z paska opcję: Anonimowy. Dopisz swój nick, wtedy będę wiedziała do kogo się zwracam.